"Кернес має горіти у пеклі" - у Полтаві знову судять міського голову Харкова

У Полтаві розпочалося шосте судове засідання по справі мера Харкова Геннадія Кернеса та двох його охоронців. Усіх звинувачують у побитті харківських майданівців.

Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua

До зали суду Геннадій Кернес прибув за пів години до початку слухання. Усередину його традиційно завозили через чорний вхід, який загородили автівкою. Активістів біля суду - близько 70 чоловік. Більшість - харків'яни, представники організації "Громадська варта" та майданівці. З собою привезли дві ляльки: Геннадія Кернеса і Михайла Добкіна. Жартують, у парі їм сидітиметься краще.

"Кернес має горіти у пеклі. Не забудемо, що він з майданівцями робив. Скільки б не було засідань - будемо сюди ходити і нагадувати, що ніхто і нічого йому пробачити не збирається", - каже одна з активісток, представляється Тамарою.

Активісти періодично співають гімн України та "Воїнів світла". Журналісти присутні на судовому засіданні, просять їх це робити тихіше, аби чути все, що відбувається у залі.

Нагадаємо, попередні судові засідання по справі Геннадія Кернеса переносилися.

 http://gazeta.ua/articles/politics/_kernes-maye-goriti-u-pekli-u-poltavi-znovu-sudyat-miskogo-golovu-harkova/644098

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Пенсионеры на площади требуют индексации доходов »

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 57 канал Харьков - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top