ГПУ: Чоловіка, що вчинив стрілянину у харківському супермаркеті помістили на гаупвахту

Чоловіка, який в результаті стрілянини в супермаркеті Харкова, смертельно поранив людину, помістили на гауптвахту.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

"В ході проведення невідкладних слідчих дій військовою прокуратурою Харківського гарнізону у взаємодії з Харківським зональним відділом Військової служби правопорядку військовослужбовця, який скоїв вбивство, затримано в порядку статті 208 КПК України та поміщено на гауптвахту", - наголошується в повідомленні.

Зазначено, що йому повідомлено про підозру у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень та вирішується питання про обрання запобіжного заходу - утримання під вартою.

Зброя, з якої скоєно вбивство, вилучена. Призначені відповідні судові криміналістичні експертизи.

Як відомо, в ніч на 31 липня у Харкові невідомий в "АТБ" на Гагаріна вистрілив у чоловіка і щез. Чоловік помер від поранення в груди.

Пізніше харківська міліція встановила особу стрілка.

Вбивця виявився військовослужбовцем однієї з тилових військових частин Харкова. За посадою - водій.http://gazeta.ua/articles/life/_gpu-colovika-scho-vchiniv-strilyaninu-u-harkivskomu-supermarketi-pomistili-na-gaupvahtu/640274

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Пенсионеры на площади требуют индексации доходов »

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 57 канал Харьков - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top