Гончарук оприлюднив важливу умову для зростання української економіки

Олексій Гончарук

Український уряд упродовж наступних п’яти років планує зростання української економіки на 40%. Аби втілити це в життя слід підвищити рівень економічної свободи, тому що вільна людина є більш продуктивною. Об этом сообщает ukr-dnevnik.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як заявив український прем’єр Олексій Гончарук під час виступу у парламенті, підвищення рівня економічної свободи є тим чинником, який допоможе Україні упродовж найближчих п’яти років збільшити свій валовий внутрішній продукт на 40%.

Цікаво! Економічне диво Гончарука: чи заклали обіцяний розвиток в Програму дій уряду?

Ми ставимо собі за мету за наступні п’ять років досягти 40% економічного зростання. Для цього наступного року треба зрости на 5%, а кожного наступного року – на 7%,
– зауважив посадовець.

За його словами, це абсолютно реальна історія, оскільки такі періоди в історії України вже були, як і в інших країнах.

"Для цього потрібно підвищити рівень економічної свободи в країні. Тому що вільна людина є більш продуктивною. Чим більше обмежень, тим більше людина – скута та не може себе реалізувати", – додав прем’єр.

До слова, нещодавно Кабмін підписав меморандум про співпрацю з Нацбанком. Мета документу – спільне досягнення економічного зростання України цінової стабільності. Таким чином, спільні дії уряду та центрального банку мають призвести до швидшого зниження інфляції в Україні та відсоткових ставок за кредитами у банках.

Радимо ознайомитися! Верховна Рада схвалила Програму дій уряду: повний текст документа


Джерело статті: “http://24tv.ua/goncharuk_oprilyudniv_vazhlivu_umovu_dlya_zrostannya_ukrayinskoyi_ekonomiki_n1214947”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 57 канал Харьков - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top