Ідеальне перевтілення: співачка Ріанна знялася в азіатському стилі для китайського глянцю

Ріанна

Барбадоська R&B і поп-співачка Ріанна вирішила показати шанувальникам, як легко їй вжитися в роль сучасної китайської жінки. 31-річна американка знялася для місцевого Harper’s Bazaar у доволі екстравагантних, але водночас яскравих образах. Об этом сообщает 0522ua.com со ссылкой на СМИ.

Свіжі фото з нової співпраці співачка Ріанна опублікувала на своїй сторінці в Instagram. На фото вона позує у кількох яскравих образах гейші, чим ще раз доводить світу, що для неї не існує рамок. І від успішної власниці косметичної марки вона легко може перевтілитися у традиційну жінку зовсім іншої культури.

Редакція глянцю відмінно анонсувала новий гарячий випуск, де представила Ріанну у найкращому світлі.

Через чотири роки Ріанна знову стала героїнею нашої обкладинки і показала, як західна зірка може передати східну естетику,
– анонсувала свіжий номер редакція глянцю.

Для ефектних кадрів королева американського R&B приміряла темно-синю сукню-плісе з відвертим декольте і червоним поясом. Для другого образу послужив вогняний комбінезон в американсько-китайському стилі, а для третього – шовкове плаття у стилі кімоно. Однак всі ці кардинально різні образи доповнювали тематичні аксесуари в зачісці та руках Ріанни.

Фото: Instagram / @harpersbazaarcn


Джерело статті: “http://24tv.ua/lifestyle/idealne_perevtilennya_spivachka_rianna_znyalasya_v_aziatskomu_stili_dlya_kitayskogo_harpers_baza_n1177417”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 57 канал Харьков - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top