У міліції знають ім'я харківського стрілка


Особу вбивці, що застрелив людину в супермаркеті "АТБ" в Харкові, встановлено. Також встановлене коло осіб, причетних до цього злочину.

Про це заявив начальник Головного управління МВС України в Харківській області Анатолій Дмитрієв, передає місцеве видання"SQ".

За словами Дмитрієва, зараз тривають слідчо-оперативні дії, найближчим часом вбивця буде затриманий.

Нагадаємо, уніч на 31 липня в супермаркет "АТБ", що біля станції метро "Проспект Гагаріна", вбіг чоловік з пістолетом у руках, слідом за ним забіг ще один. Зловмисник вистрілив один раз у свого переслідувача і зник у невідомому напрямку.

Пізніше у мережі з'явилося відео нічного вбивства.http://gazeta.ua/articles/np/_u-miliciyi-znayut-imya-harkivskogo-strilka/640169
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 57 канал Харьков - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top