Суд над Кернесом перенесли на 26 серпня


Суд у справі Харківського міського голови Геннадія Кернеса перенесений на 26 серпня на 10:30.

Cудья Андрій Антонов таким чином задовольнив прохання адвокатів підсудного, які стверджували, що Кернес за станом здоров'я не може перебувати на засіданні більше 2-х годин, зокрема, негативно позначається велика кількість людей в невеликому приміщенні із закритими вікнами, погрози, що лунають з боку мітингувальників, відсутність туалету, обладнаного для людей з обмеженими можливостями.

Крім того, активісти, які зібралися на мітинг перед будівлею суду, намагалися прорватися всередину, знісши частину металевих огорож. Правопорядок охоронялb кілька десятків міліціонерів, а також представники громадських формувань.

Як повідомлялося, 26 березня Генеральна прокуратура України передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо Кернеса і двох його охоронців.

Невідомі 25 січня 2014 напали на учасників ходи на підтримку євромайдан в Харкові. Того ж дня депутат Харківської облради Іван Варченко (ВО "Батьківщина") заявив про викрадення двох активістів Євромайдану - Олександра Кутяніна та Сергія Ряполова "після того, як вони знімали номери автомобілів" друзів Кернеса "біля готелю "Національ". Пізніше відділ зі зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Харківській області повідомив, що інформація про викрадення активістів Євромайдану не підтвердилася.

31 березня стало відомо, що підготовче засідання по справі Кернеса в Дзержинському райсуді Харкова перенесено на 7 квітня у зв'язку з неявкою потерпілих. Пізніше в той же день Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ вирішив продовжити розгляд справи про перенесення судового розгляду справи Кернеса з Дзержинського райсуду Харкова на 2 квітня. Це було зроблено для того, щоб сторона обвинувачення надала більш повний доказ проживання постраждалих у Солом'янському районі Києва, а захист підготував свої заперечення з цього приводу.

2 квітня ВССУ оголосив резолютивну частину ухвали про перенесення розгляду справи Кернеса з Дзержинського райсуду Харкова до Київського райсуду Полтави.http://gazeta.ua/articles/politics/_sud-nad-kernesom-perenesli-na-26-serpnya/639489
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Пенсионеры на площади требуют индексации доходов »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 57 канал Харьков - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top