У Харкові в супермаркеті застрелили чоловіка


В ніч на 31 липня в Харкові в супермаркеті "АТБ" невідомий відкрив стрілянину з пістолета.

Про це повідомляє прес-служба міліції Харківської області.

За даними міліції, близько опівночі в супермаркет вбіг чоловік з пістолетом у руках, слідом за ним забіг ще один чоловік. Зловмисник вистрілив один раз у свого переслідувача і зник у невідомому напрямку.

30-річний потерпілий помер на місці від вогнепального поранення в область грудної клітини. Свідки розповідають трохи іншу версію подій: біля каси до одного з відвідувачів підійшов невідомий чоловік, він дістав пістолет і вистрілив у живіт.

Після цього стрілець щось прокричав і вибіг з супермаркету, пише на своїй сторінці в Facebook журналіст В'ячеслав Маврічев. Ч

Зараз на місці події працюють правоохоронці, речові докази вилучено. Встановлюються та опитуються свідки. Проводяться всі необхідні оперативно-слідчі дії по встановленню місцезнаходження озброєного зловмисника.http://gazeta.ua/articles/np/_u-harkovi-v-supermarketi-zastrelili-cholovika/640026
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Пенсионеры на площади требуют индексации доходов »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 57 канал Харьков - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top